Gelenek bozulmadı: Tatlıses, AK Parti’den beşinci kez aday adayı oldu

DUVAR– 14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimler için milletvekili adayı ve aday adayı olmak için partilere başvurular sürüyor. 2023 seçimlerinde ünlü isimler de milletvekilliği için harekete geçti.

Daha önce AK Parti’den dört kez aday adaylığı başvurusu olan İbrahim Tatlıses, yeniden AK Parti’den milletvekili aday adayı olmak için başvuruda bulundu.

Tatlıses aday adaylığı başvuru belgelerini AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı’na teslim etti.

Aday olduktan sonra ilk açıklamasını yapan Tatlıses şunları söyledi

‘BİR 100 DEFA DAHA OLURUM’

”Urfa’ma hizmet için varım. 50 kere aday adayı oldum, Urfa’m için bir 100 defa daha olurum. Benim gayem Şanlıurfa’nın sorunlarını çözmek. Şanlıurfa’ya hizmet etmek. Şanlıurfa siyasetine yeni bir soluk getirmek. Anlayacağınız hep Şanlıurfa hep Şanlıurfa diyorum.’

‘Yine diyorum ben Şanlıurfa’ya hizmet soluğu getireceğim sanatta Şanlıurfa’ya hizmetim belidir. Şimdi siyasi hizmet getirmeye talibim. Eğer Şanlıurfalı hemşerilerim beni bu göreve laik görürlerse, bende şahsım adına hiç bir hemşehrimini yarı yolda bırakmayacağım. Sizin nezdinizde söz veriyorum. Şanlıurfa’ma güzel eserler ve güzel hizmetler bırakmak istiyorum. Şanlıurfa’nın sorunlarını cesurca dile getireceğim.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir