Can Yaman anlattı: 30 günde nasıl 10 kilo verdim?

‘İnadına Aşk’, ‘Erkenci Kuş’ ve ‘Bay Yanlış’ dizileri ile tanınan ve bir süredir kariyerine İtalya’da devam eden oyuncu Can Yaman, sosyal medya hesabından zayıfladığını duyurarak fotoğrafını paylaştı. Oyuncu paylaşımına, “30 günde nasıl 10 kilo verdim?” notunu düştü.

Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu şu ifadeleri kullandı:

‘Viola Come il Mare 2’ çekimleri bittikten sonra, birkaç tatil ve Noel’den yararlanarak, ailem ve bana yakın olan insanlarla biraz vakit geçirebilmek için memlekete dönmeye karar verdim. Biraz dinlenmek ve fişi çekmek lazımdı, gerçi hiç abartmıyorum! Bende çok özlediğim Türk mutfağının tadını çıkarmak istedim. Roma’ya döndüğümde sıkı çalışacağımı biliyordum, bir sonraki karakter için hazırlanmak için alışkanlıklarımda radikal bir değişiklik olacağını biliyordum: Sandokan!

Ve işte böyleydi: Geri gelir gelmez çalışmaya başladım… İlk hedef karakter için ideal kiloya ulaşmak ve sonrasında zihinsel yönlere odaklanmaktı. Çok zor bir dönemdi, bir ayda yaklaşık 10 kilo verdim, 94.5 kilodan 85 kiloya düştüm.

Özellikle yoğun bir evreydi ve hayattan çok zevk aldım, günde 2 veya 3 kez egzersiz yapıp aralıklı oruç tutmak zorundayım. Kalorileri çok düşük tutarak.Yine de endişelenecek bir şey yok: Yorgun olmama rağmen tamamen sağlıklıyım, gençleştim, detoksifikasyonlu ve hafifim ama her şeyden önce çok memnunum. Belli ki her şey ciddi ve yetkin profesyonellerin sürekli izlenmesiyle oluyor.

Sonuçta oyuncuların yaptığı budur: Gerektiğinde özveri ile dönüşür ve zaman zaman yeni rolde kendilerini şekillendirirler. Kısacası, kendimize ayarladığımız mükemmel Sandokan’a ulaşana kadar yelkenleri şişirmeye devam edeceğim. Ancak itiraf ediyorum bugün kendime kuraldan biraz ara vermeye karar verdim ve kendimi durdurmayı umarak istediğimi yiyeceğim…

Her zaman yaptığınız gibi beni desteklemeye devam etmenizi rica ediyorum. Yakında görüşürüz.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x