İrlandalı eski Kainat Güzeli kamyon şoförü oldu

İrlandalı eski ‘Kainat Güzeli’, Avustralya’ya taşındığını ve kamyon şoförlüğü yapmaya başladığını duyurdu. Eski hemşire olan 29 yaşındaki Gráinne Gallanagh, Batı Avustralya’da kamyon şoförü olarak çalıştığını dile getirdi.

‘İŞİMİ GERÇEKTEN SEVİYORUM’

12 saatlik vardiyalarda çalıştığını ve görevi gereği şantiyelerde vakit geçirdiğini anlatan Gallanagh, “Şu anda yaptığım iş daha önce yaptığım işlerden çok farklı ama gerçekten seviyorum” dedi. Maden sahasındaki inşaat işçilerine malzeme tedarik eden ve 2023’te ‘yılın çalışanı’ seçilen eski Kainat Güzeli, “Nasıl karşılanacağım konusunda endişeliydim ama herkes bana iyi davrandı ve hoş karşıladılar” ifadelerini kullandı. Babası çiftçi ve annesi ilkokul öğretmeni olan Gallanagh, beş kız kardeşten en küçüğü olduğunu aktardı.

‘KAZANDIĞIMA ÇOK ŞAŞIRDIM’

Ailesinin çiftliğinde büyüdüğünü dile getiren Gallanagh, 19 yaşında Miss Donegal güzellik yarışmasına katıldı. “Ne yaptığımı bilmiyordum ve ailemin finale gelmesini bile istemedim” diyen Gallanagh, “Ama kazandığıma çok şaşırdım” sözleriyle devam etti. Hemşire olmaya hak kazandıktan sonra, bir kez daha güzellik yarışmalarında şansını denemeye karar verdi. Gallanagh, 2018’de ‘Miss Universe Ireland’a katıldığında 24 yaşındaydı.

(DIŞ HABERLER SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x