Malikaneleri için mobilya alışverişine çıktılar! Kanepede romantik anlar

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları ‘Gigli’ filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

İkili, 2021’de ise kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

60 MİLYON DOLARLIK AŞK YUVASI

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, yaklaşık iki yıl boyunca ‘mükemmel’ aşk yuvalarını aradıktan sonra, sonunda Beverly Hills’te 60.85 milyon dolara devasa bir malikane satın almıştı.

TMZ’nin haberine göre; ünlü çift malikanelerinin ücretini nakit olarak ödemişti. İkilinin evinde 12 yatak odası, 24 banyo, tam donanımlı bir spor salonu, basketbol ve pickleball sahaları, bir boks ringi, spor barı, havuz, çatı katı dairesi, bekçi evi ve 12 araçlık bir garaj olduğu bildirilmişti.

MALİKANELERİ İÇİN ALIŞVERİŞ YAPTILAR

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, son olarak yeni malikaneleri için mobilya alışverişi yaparken objektiflere takıldı.

Ünlü çift, Los Angeles’ta yer alan bir mağazada test etmek amacıyla beğendikleri bir kanepeye oturdular. Kanepede birbirlerine sarılan ikili, romantik anlar yaşadı.

Lopez ile Affleck’in aşk dolu halleri, anbean kameralara yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x